Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalUrządzenia wspomagające podejmowanie decyzji o nawadnianiu upraw, dzięki monitorowaniu warunków atmosferycznych, glebowych oraz prognoz opadów deszczupl
Share Print Download PDF
Contact person
Julian Ćmikiewicz
webkontakt@digitalcrops.pl
Phone: webkontakt@digitalcrops.pl
https://www.digitalcrops.pl/

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Description of the contract

Digital Crops – tworzymy rozwiązania oraz sensory wspomagane sztuczną inteligencją umożliwiające monitorowanie warunków panujących w uprawach.

Dzięki integracji danych pochodzących z urządzeń montowanych w uprawach dostarczamy system wsparcia w podejmowaniu decyzji o konieczności nawadniania.

Nasze produkty pozwolą zminimalizować zużycie wody = zmniejszyć koszty nawadniania, uzyskując przy tym gwarancję wysokiego plonu.

Po pierwsze – nawadniamy tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba, konieczność nawadniana ustalona na podstawie znajomości wilgotności gleby, zapowiedzianym opadom deszczu, a także gatunku i fazy rozwojowej uprawianej rośliny.

Po drugie – rozmieszczone w różnych częściach uprawy czujniki dają realny pogląd na stan warunków glebowych, a także różnorodność danego stanowisku w stosunku do stanu uwilgotnienia gleby – często brak konieczności nawadniania całej uprawy. Dzięki dokładnemu rozmieszczeniu czujników w uprawie, ustalonym na podstawie znajomości struktury gleby, a także wielkości i rodzaju uprawy - tworzone są mapy precyzyjnego nawadniania umożliwiające optymalizację procesu nawadniania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej https://www.digitalcrops.pl - w zakładce produkty :)


Supplementary information

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. czujniki wilgotności i temperatury gleby – ReHydro, a także stację meteorologiczną – MetPRO.

Bezprzewodowy, samowystarczalny czujnik wilgotności i temperatury gleby – ReHydro
Umożliwia kontrolowanie uwilgotnienia gleby w różnych częściach uprawy, na trzech poziomach (pomiar wykonywany na trzech głębokościach – 30, 60 i 90 cm).

Stacja meteorologiczna MetPRO
Wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenie umożliwiające pomiar wielu parametrów pogodowych w sadach i uprawach polowych.
Dzięki monitorowaniu warunków pogodowych, glebowych i funkcji prognozy pogody wspomagamy producentów rolnych w podejmowaniu decyzji, w tym decyzji o nawadnianiu oraz innych zabiegach agrotechnicznych.Certifications


  • CE
  • EMC

CPV


  • Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables', 'lighting
  • IT services: consulting, software development, Internet and support
  • Research and development services and related consultancy services
  • Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
02.09.2020
Valid from
06.03.2020
Industries
Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Aparatura pomiarowa i zegarki, Warzywa i owoce, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny i urządzenia, IT/ICT,
Possible production volume
30
Purchasers from abroad
NO