Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZamówienia publiczne Banku Światowego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Washington | 2017-01-12 21:32:13
zamówienia publiczne, bank światowy, projekty inwestycyjne, polskie firmy


Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Waszyngtonie zachęca polskie firmy do uczestnictwa w przetargach w ramach projektów inwestycyjnych finansowanych ze środków Banku Światowego.

Istnieją trzy różne możliwości dla firm:

1. praca jako firma konsultingowa dla Banku Światowego – informacje o aktualnych konkursach dostępne są na stronie eConsultant2: https://wbgeconsult2.worldbank.org/wbgec/index.html

 

2. praca jako firma konsultingowa na etapie przygotowania projektów inwestycyjnych – konkursy ogłaszane są przez agencje rządowe w oparciu o procedury przetargowe Banku Światowego i dostępne są na stronie Monthy Operational Summary:

http://www.worldbank.org/en/projects-operations/products-and-services/brief/monthly-operational-summary

oraz w konkretnych ogłoszeniach o przetargach (Invitation for Bids, Request for Expressions of Interest, Invitation for Prequalification).

 

3. praca jako usługodawca usług konsultingowych, wykonawca robót budowlanych, dostawca towarów na etapie realizacji projektów inwestycyjnych we wszystkich sektorach.

 

Przetargi ogłaszane są na stronie Banku Światowego w zakładce Procurement (dostęp bezpłatny) http://projects.worldbank.org/# oraz na stronie United Nations Development Business (potrzebna subskrypcja).

W załączeniu oraz pod poniższym linkiem znajduje się prezentacja Banku Światowego Procurement for Projects and Programs: http://www.worldbank.org/en/projects-operations/products-and-services/procurement-projects-programs

Zachęcamy także firmy do pobrania World Bank Procurement App.
Pliki do pobrania

Procurement-framework-and-bidding-opportunities-presentation
pdf | 2.63 MB
Pobierz