Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLAUNCH Festival, 2- 4 marca, San Francisco

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Washington | 2016-02-01 20:46:49
launch festival, san francisco, start-up


Launch Festival to coroczna konferencja, podczas której młode firmy (start-upy) przedstawiają swój produkt po raz pierwszy przed szerszą publicznością, a także prezentują swoje produkty w części wystawienniczej. W poprzednim roku targi odwiedziło ok 12 tys. osób, a pięćdziesiąt start-upów z całego świata ogłosiło swoją działalność po raz pierwszy i starało się o tytuły w dziewięciu różnych kategoriach. W poprzednich edycjach tej konferencji, wśród wygranych znalazła się polska firma CSTM, która zdobyła nagrodę „Best Technical Achievement”. Wśród firm prezentujących się na scenie była też polska firma Posterro z Krakowa. WPHI, w poprzednim roku, sfinansowało dedykowany stolik (demo table) podczas festiwalu, przy którym wystawiały się takie polskie firmy jak: Growbots http://growbots.co, Filmaster http://filmaster.tv, Furero Games http://fuerogames.com, Coders Mill http://coders-mill.com.

Dodatkowo, w konferencji w 2015r. wzięły udział polskie firmy uczestniczące w programie Polski Most Krzemowy tj.:Axence http://axence.net/en/, Honaro http://honaro.com/, Sentinode http://sentinode.com/, GetSmarter http://getsmarter.eu/en/get-smarter-en/#1, CosmeticScan http://cosmeticscan.pl/en/about-the-project/, Confr https://confr.com.

Podobnie jak w ubiegłych latach biuro akceleracyjne WPHI w Waszyngtonie, będzie obecne na LAUNCH Festival w dniach 2- 4 marca br., w San Francisco. Firmy zainteresowane promocją przy polskim demo table prosimy o kontakt z Anna Bielicką pod adresem: anna.bielicka@trade.gov.pl.

Dodatkowo informujemy, iż istniej możliwość uzyskania bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie pod linkiem: http://www.launchfestival.com/