Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu14 września 2016 r. zapraszamy na bezpłatne konsultacje prawne z amerykańskim prawnikiem Ewą Bindek

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Nowy Jork | 2016-08-02 16:02:47
konsultacje prawne


 

WPHI w Nowym Jorku zaprasza w dniu 14 września 2016 r. od godz. 15 czasu w Polsce na bezpłatne konsultacje prawne przeprowadzone za pośrednictwem programu skype z amerykańskim prawnikiem Ewą Bindek (konsultacje w języku polskim) dla polskich firm zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

W celu zarejestrowania się na konsultację prosimy o wysłanie maila na adres newyork@trade.gov.pl wskazując tytuł: dyżur prawnika, a w treści maila podając nazwę firmy, telefon kontaktowy, nazwę użytkownika skypa, przedmiot działalności, branżę i temat rozmowy.

Ewa Bindek świadczy pomoc prawną przy sporządzaniu i negocjowaniu umów handlowych dla podmiotów gospodarczych i specjalizuje się w prawie handlowym w zakresie fuzji i przejęć, private equity, finansowania inwestycji, prawie nieruchomości oraz obsłudze prawnej inwestycji zagranicznych w USA.

Serdecznie zapraszamy.