Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja Pre-SelectUSA w Warszawie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Washington | 2017-03-24 21:00:18
selectusa, warszawa, inwestycje w usa

Zachęcamy do udziału w konferencji przygotowanej specjalnie dla polskich przedsiębiorstw zainteresowanych inwestowaniem w USA, która odbędzie się w dniu 5 kwietnia w Warszawie, ul. Bagatela 12, w godzinach 9:30 - 15:00. Gospodarzem w Warszawie będzie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Organizatorami konferencji jest kancelaria prawna Miller Canfield, Avitus Group, Citi Handlowy, C.A.S.E we współpracy z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej w Warszawie oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A.

 

Prelegentami będą:

- eksperci z dziedziny prawa,

- eksperci z dziedziny księgowości, zarządzania świadczeniami, budowania marki, HR, IT, rekrutacji, zarządzania podatkami oraz planowania podatkowego,

- eksperci z dziedziny bankowości,

- przedstawiciele organizacji pomagających inwestorom oraz

- polscy inwestorzy, którzy odnieśli sukces w USA.

 

Konferencja będzie także okazją do bezpośredniej rozmowy zainteresowanych spółek z naszymi prelegentami, szczególnie w ramach “Speed Business Meetings” za wcześniejszym umówieniem.

 

Konferencja będzie odbywała się w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym.

Ilość miejsc ograniczona.Po zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymają Państwo e-mailem potwierdzenie uczestnictwa. Zgłoszenia można dokonać wysyłając e-mail na adres: WarsawCS@trade.gov podając następujące informacje:

 

• imię i nazwisko,

• stanowisko,

• nazwę firmy,

• numer telefonu,

• adres email

• w razie wyznaczenia więcej, niż jednego przedstawiciela z danego przedsiębiorstwa, prosimy o uzasadnienie, a także

• jeśli będziecie Państwo zainteresowani bezpośrednią rozmową z prelegentami w ramach “Speed Business Meetings”, prosimy o wskazanie tego w zgłoszeniu wraz z doprecyzowaniem prelegenta lub kwestii, której miałoby dotyczyć spotkanie (tj. a) prawo, b) księgowość, zarządzanie świadczeniami, budowanie marki, HR, IT, rekrutacja, zarządzanie podatkami oraz planowanie podatkowe, c) bankowość, d) wybór stanu lokalizacji inwestycji).

 

Gdyby mieli Państwo pytania, to prosimy o kontakt z Barbarą Grabowską tel. +48 795 14 62 61. Po zaakceptowaniu Państwa zgłoszenia, otrzymacie Państwo potwierdzający e-mail, który jest warunkiem wzięcia udziału w konferencji.