Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na targi Flower Expo Poland 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Nowy Jork | 2017-05-10 21:54:30
targi, handel, wystawa


Informujemy, że w dniach 31 sierpnia – 2 września 2017 r. w Warszawie odbędą się targi branży kwiatowej. Wydarzenie to jest dedykowane profesjonalistom z sektora kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych.

Flower Expo Poland stanowią część znanej i cenionej wystawy "Zieleń to Życie", która w tym roku obchodzi swój 25 jubileusz. doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Udział w tych targach to doskonała okazja do rozpoczęcia lub wzmocnienia obecności handlowej na polskim rynku. Targi zapewniają producentom i pośrednikom możliwość zaprezentowania swojej oferty, nawiązania cennych relacji biznesowych, poszerzenia wiedzy branżowej podczas seminariów i pokazów oraz wymianę doświadczeń w zakresie importu, eksportu oraz produkcji kwiatów ciętych i roślin doniczkowych.

Flower Expo Polska 2017 to ważna platforma biznesowa oraz szansa zarówno dla zagranicznych, jak i polskich producentów i eksporterów

 

Więcej informacji znajdziecie państwo w plikach:

PPE_PL_2017 Flower Expo Poland information.pdf
PPE_PL_Flyer A5 eng.pdf

W razie pytań prosimy kontaktować się pod adresem e-mail: anna.malcuzynska@sigma.com.pl