Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOSTATNI DZWONEK! Szczyt Inwestycyjny „Select USA” w Waszyngtonie 20-22 czerwca 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Górska | 2018-06-05 23:24:18
usa, szczyt inwestycyjny, selectusa summit, polskie firmy, misja handlowa, inwestycje


 

OSTATNIA SZANSA na wzięcie udziału w misji gospodarczej organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu na Szczyt Inwestycyjny Select USA w Waszyngtonie!

Wyjazd organizowany jest w dniach 20-22 czerwca br. Będzie on dobrą okazją dla firm ze wszystkich sektorów, zainteresowanych rynkiem USA, do zdobycia cennej wiedzy na temat jego funkcjonowania oraz nawiązania kontaktów z jego kluczowymi aktorami.

Podczas konferencji możesz spodziewać się, że:

  • 20 czerwca odbędą się warsztaty, panele dyskusyjne, kierowane do firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku USA. Dzięki nim dowiesz się m.in. jakie są warunki – w tym korzyści i ograniczenia – prowadzenia biznesu w Stanach Zjednoczonych;
  • 21 i 22 czerwca w ramach szczytu weźmiesz udział w targach, podczas których niemal każdy z 50 stanów prezentuje się na osobnym stoisku, a jego przedstawiciele oraz lokalne instytucje wspierające biznes przedstawiają ofertę dla zagranicznych przedsiębiorców. Przy okazji wydarzenia wiele stanów organizuje eventy networkingowe, w trakcie których możesz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Dodatkowo, podczas tych dwóch dni będziesz miał-/a również okazję uczestniczyć w warsztatach czy panelach dyskusyjnych, dzięki którym poznasz różne aspekty rozwijania działalności w USA.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem w misji gospodarczej, zarejestruj się już dzisiaj na dedykowanej stronie internetowej, a także prześlij potwierdzenie swojego udziału e-mailem do koordynatora inicjatywy w PAIH:
 

Karolina Wawrzyniak
Project Manager
Polish Foreign Investments Section

karolina.wawrzyniak@paih.gov.pl

 

De7yLDEW0AIqyKU