Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBezpłatne seminarium dla polskich firm sektora medycznego - FIME 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Górska | 2019-06-19 17:28:31
targi, usa, fime, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, zbh waszyngton

Zagraniczne Biuro Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Waszyngtonie zaprasza polskie firmy z sektora medycznego do udziału w bezpłatnym seminarium biznesowym 27 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 am (sala nr 101, Miami Beach Convention Center) na temat przepisów FDA dotyczących urządzeń medycznych oraz aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w USA.

Polskie firmy planujące odwiedzić targi sprzętu medycznego Florida International Medical Expo (FIME) - 26-28 czerwca i noszące się z zamiarem rozpoczęcia eksportu lub inwestycji w USA, zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium biznesowym.

 

Zaproszeni przez nas lokalni eksperci i prawnicy ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie, w tym również w pracy z polskimi firmami, udzielą cennych wskazówek, popartych praktycznymi przykładami, nie tylko tym z Państwa, którzy już mają doświadczenia z rynkiem USA, ale również tym, którzy dopiero noszą się z takim zamiarem. Spotkanie będzie miało pragmatyczny charakter, dlatego też celem lepszej prezentacji i zrozumienia wybranych zagadnień będzie również możliwość zadawania pytań i przedyskutowania najbardziej nurtujących kwestii.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i skorzystania z okazji zbudowania wiedzy rynkowej!