Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Kancelarie prawne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Nowy Jork | 2017-07-28 18:52:22
usa, prawo, kancelarie

Lista kancelarii prawnych, które oferują m.in. usługi w języku polskim.

 

 

Lista ma jedynie charakter informacyjny. WPHI nie bierze odpowiedzaialności za treść porozumień i umów zawartych z prawnikami z listy ani za jakość usług przez nich świadczonych.

 

LISTA KANCELARII PRAWNYCH W STANACH ZJEDNOCZONYCH

 

NEW YORK

 

Mec. Ewa Bindek

Emergent Legal

phone: 646-838-4610

email: ewa@emergent.law

website: emergent.law

 

Mec. Liwiusz Ilasz

1 Maiden Lane, 9th Floor

New York, NY 10038

tel. +1 212-480-2222

fax 212-480-2958

e-mail: ilasmolan@aol.com

https://www.kancelariailasz.com/

 

Mec. Wojciech Jackowski

Menaker&Herrmann LLP

10 Eastel. 40th Street, NY 10016

tel.: + 1 212 545 1900

e-mail: wjackowski@mhjur.com

 

Mec. Thomas Kwiatkowski

304 Park Avenue South 11th Floor,

Nowy Jork, NY 10010.

tel.: 212-590 2329

e-mail: w.baginski.office@gmail.com

 

Rebisz Law Firm, PLLC

33 Nassau Avenue, Suite 67

Brooklyn, New York 11222

347-486-4699 | Main 347-514-8988 | Fax

www.rebiszlaw.com

 

Mec. Jerzy Sokol

861 Manhattan Ave, Suite 6

Brooklyn, NY 11222

tel.: 1 718 389 5115

fax: 1 718 389 0478

e-mail: jbsokol@yahoo.com

www.adwokatsokol.com

 

Robertel Wisniewski & Associates P.C

225 Broadway, Suite 612

New York, NY 10007

tel.: 001 212 267 2101

fax: 001 212-587 8115

 

Mec. Romuald R. Magda

776A Manhattan Avenue

Brooklyn, NY 11222

tel.: +1 718 389 4112

fax: +1 718 389 4685

e-mail: romuald.magda@romualdmagdalaw.com

www.romualdmagdalaw.com/

 

ILLINOIS

 

Justyna Regan (Balcarczyk)

Attorney and Counselor at Law

Miller Canfield

Amerykanski adwokat i polski radca prawny
225 W. Washington, Suite 2600
Chicago, Illinois 60606 (USA)

T |+1.312.460.4207 | Mobile +1.773.620.9559 |F +1.312.460.4201

regan@millercanfield.com

 

Mec. M. Eryk Nowicki

Lincolnshire Corporate Center

250 Parkway Drive, Suite 150

Lincolnshire, IL 60069

tel.: +1 847 325 5020

fax: +1 847 325 0957

http://menolaw.com/

 

Bell, Boyd & Lloyd LLC

Mec. Pawel Chudzicki

70 Westel.Madison St. Suite 3100

Chicago, IL 60602

tel.: +1 312 807 4269

fax: +1 312 345 9068

e-mail: pawel.chudzicki@klgates.com

www. klgates.com

 

Andrew T. Szymulanski

Attorney at Law
444 N. Wabash Ave., Suite 300, Chicago, IL 60611

andrew.szymulanski@laurentiangroup.com

Office +1.312.549.8107

Mobile +1.312.420.0061

Fax +1.844.400.0759

 

NEW JERSEY

 

Bondarowicz&Associates, LLC

Mec. Andrew Bondarowicz

125 Elm Street

Westfield, NJ 07090

tel.: +1 908 232 4777

fax: +1 908 264 4546

abondarowicz@ymail.com

 

Mec. Jacek Cieszynski

156 Park Avenue #242

Rutherford, NJ 07070

tel. +1 201 884 1048

fax: 201 884 1057

e-mail: biuro@adwokatusa.com

www.adwokatusa.com

 

Marzec, Darius A., Esq.

1000 Clifton Avenue, 2nd Floor

Clifton, New Jersey

tel.: +1 973 920 7925

 

The Law Office of Adriana Woś-Myśliwiec, LLC

Three University Plaza, Suite 503

Hacknsack, New Jersey 07601

tel.: +1 201 343 00 31

fax: +1 201 488 55 80

e-mail: info@awmesq.com

www.adwokatpolski.com

 

Mec. Paul G. Kostro

726 W St. Georges Ave.

Linden, NJ 07036

tel.: +1 908 486 22 00

e-mail: Paul@Kostro.com

www.kostro.com

 

WASHINGTON, DC

 

Ropes&Gray

Mec. Patryk Drescher

700 12th Street, NW, Suite 900

Washington, DC 20005

tel.: +1 202 508 4600

fax: +1 202 508 4650

e-mail: patryk.drescher@ropesgray.com

www.ropesgray.com

 

THOMPSON HINE

Mec. Mark R. Ludwikowski

1920 N Street, N.W.

Washington, DC 20036

tel.: 001 202 973 2738

fax: 001 202 331 8330

e-mail: Mark.Ludwikowski@ThompsonHine.com

www.thompsonhine.com/home/

 

CALIFORNIA

 

Mec. Tytus Cytowski

e-mail: tcytowski@cytlaw.com

www.cytlaw.com

 

KEROSKY & ASSOCIATE

Mec. Christopher Kerosky,

Mec. Martin Zurada

785 Marketel St., 15th Floor

San Francisco, CA 94103

tel.: +1 415 777 44 45

Oddzial w San Jose, tel. + 1 408 9930233, fax: + 1 415 7788123

e-mail: ckerosky@youradvocate.net

www.youradvocate.net

 

Więcej adresów polskich prawników w Stanach Zjednoczonych na stronach:

 

www.poland.us

www.newpoland.com/about_us.htm

www.polishpages.poland.us/

www.polishpages.poland.us/katalog,Adwokaci-Lawyers-Adwokat-Lawyer,Sprawy-biznesowe-Business-Litigation.html

 

LISTA KANCELARII PRAWNYCH W POLSCE

 

SOSNOWIEC

 

EUROIUS Kancelaria Radców Prawnych

Drząszcz, Kucharski, Magaczewski sp.p.

ul. Partyzantów 11

41-200 Sosnowiec, Poland

tel.: +48 322665058

fax: +48 322665058 wew. 24

www.euroius.pl

 

WARSZAWA

 

Baker & McKenzie Krzyzowski i Wspólnicy Spólka Komandytowa

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

www.bakernet.com

 

White and Case

W. Daniłowicz, W. Jurcewicz i Wspólnicy -

Kancelaria Prawna Spółka komandytowa

ul. Marszałkowska 142

00-061 Warszawa

 

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy

ul. Grzybowska 45

00-844 Warszawa

tel.+48 22 438 45 45

fax +48 22 438 45 46

http://www.chwp.pl/kancelaria/kancelaria-na-swiecie

 

CEE Attorneys Szmigiel, Papros & Gregorczyk Spółka Jawna

ul. Wiśniowa 40B lok. 13, 02-520 Warszawa, Polska

Czechy Litwa Polska Słowacja

www.ceeattorneys.com

warsaw@ceeattorneys.com

 

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kłosiewicz

r. pr. Konrad Kłosiewicz

website: http://www.klosiewicz.eu/en/

e-mail: konrad@klosiewicz.home.pl

phone: + 48 502043801