Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Webinaria zorganizowane w 2015 roku przez WPHI w Nowym Jorku

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Jakubowska | 2015-11-24 20:15:37
  webinaria, nowy jork


  Webinaria zorganizowane w 2015 roku przez WPHI w Nowym Jorku

  • Poniedziałek, 14 września / Zasady i regulacje dotyczące znakowania żywności organicznej i naturalnej na rynku USA

  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku zaprosił polskich eksporterów żywności do udziału w webinarium poświęconym kwestiom związanym ze znakowaniem żywności organicznej i naturalnej na rynku USA.

  Czym według prawa różni się żywność organiczna od naturalnej i w jaki sposób przekłada się to na przygotowanie etykiety produktu spożywczego przeznaczonego do sprzedaży w USA? Na te i inne pytania odpowiedzi udzieliła (w języku angielskim) 14 września o godz. 16:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST) Leah A. Brndjar, prawnik Goldberg Segala, specjalizująca się w amerykańskim prawie żywnościowym.

  O ekspercie: http://www.goldbergsegalla.com/attorneys/leah-brndjar

  • Wtorek, 9 czerwca / Eksport kosmetyków do USA: regulacje, marketing, dystrybucja

  9 czerwca, o godz. 15 czasu letniego środkowoeuropejskiego (obowiązującego w Polsce) Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku zorganizował webinarium skierowane do polskich eksporterów kosmetyków zainteresowanych wysyłką produktów za ocean, do Stanów Zjednoczonych.

  Webinarium objęło zagadnienia regulacyjne dotyczące importu, dystrybucji i sprzedaży kosmetyków, marketingu tych produktów, a także praktyczne wskazówki dla początkujących eksporterów, ale także tych z większym doświadczeniem. Webinarium poprowadziła w języku angielskim p. Sharon A. Blinkoff, ekspert rynku kosmetyków w firmie Locke Lord w Nowym Jorku. Szkolenia składały się z dwóch części: prezentacji, a następnie sesji pytań i odpowiedzi. Każda firma uczestnicząca w webinarium mogła zadać ekspertowi pytanie za pomocą internetowego czatu.

  Informacja o ekspercie: http://www.lockelord.com/professionals/b/blinkoff-sharon-a?lang=en

  • Piątek, 24 kwietnia / Jak wybrać optymalną formę prowadzenia działalności gospodarczej w USA?

  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku serdecznie zaprosił polskie firmy rozważające uruchomienie działalności gospodarczej w Stanach Zjednoczonych do wzięcia udziału w webinarium na temat prawnych aspektów prowadzenia firmy w USA, które odbyło się w piątek, 24 kwietnia, o godz. 15: 00 CEST. Webinarium – w języku polskim - poprowadził p. Wojciech Jackowski, prawnik firmy Menaker & Herrmann LLP.

  • Czwartek, 26 marca / Regulacje FDA dotyczące etykietowania żywności przeznaczonej do sprzedaży w USA

  26 marca o godz. 13:00 CET Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku zorganizował bezpłatne webinarium na temat regulacji amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration) w zakresie oznakowania i etykietowania produktów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży na rynku USA. Naszym ekspertem był p. Dariel Hopersberger, specjalista ds. regulacji FDA w firmie Registrar Corp. Webinarium zostało poprowadzone w języku angielskim.

  • Czwartek, 19 marca / Postępowanie przetargowe w ONZ

  Uprzejmie informujemy, że 19 marca br. o godzinie 15.00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) odbyło się bezpłatne webinarium dotyczące postępowań przetargowych w systemie ONZ przeznaczone dla firm europejskich zainteresowanych udziałem w tych procedurach. To trzecie z serii webinarium, a drugie współorganizowane przez WPHI w Nowym Jorku, którego celem jest przybliżenie firmom europejskim, w tym oczywiście polskim, specyfiki zamówień publicznych w systemie ONZ.

  Webinarium zostało zorganizowane przez European Procurement Forum (EUPF), tj. stowarzyszenie radców handlowych państw europejskich w Nowym Jorku, którego celem jest zwiększenie udziału firm europejskich w systemie zamówień ONZ poprzez edukację. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku jest członkiem EUPF i współorganizatorem tego internetowego szkolenia.

  W webinarium może wziąć udział każda firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która utworzyła konto na platformie EUPF: http://eupf.org/eu/index.html, a następnie zarejestrowała się poprzez podany link.

  • Poniedziałek, 9 marca / Turystyka medyczna w USA: w jaki sposób pozyskać amerykańskiego pacjenta?

  9 marca o godz. 15:00 czasu polskiego odbędzie się webinarium na temat turystyki medycznej w Stanach Zjednoczonych przeznaczone dla polskich dostawców usług medycznych zainteresowanych promocją oferty na rynku USA. Celem webinarium jest przybliżenie słuchaczom specyfiki rynku turystyki medycznej w USA, w tym głównych uczestników tego rynku oraz procedur kontraktowania zagranicznych placówek medycznych w celu przyjmowania amerykańskich pacjentów. Organizatorem webinarium jest Wydział Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Nowym Jorku. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

  • Środa, 25 lutego / Zasady uczestnictwa w zamówieniach publicznych w systemie ONZ

  Uprzejmie informujemy, że 25 lutego br. o godzinie 16.00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) odbyło się bezpłatne webinarium dotyczące zasad zamówień publicznych w systemie ONZ przeznaczone dla firm europejskich zainteresowanych udziałem w tych procedurach.

  Webinarium zostało zorganizowane przez European Procurement Forum (EUPF), tj. stowarzyszenie radców handlowych państw europejskich w Nowym Jorku, którego celem jest zwiększenie udziału firm europejskich w systemie zamówień ONZ poprzez edukację. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku jest członkiem EUPF i współorganizatorem tego internetowego szkolenia.

   

   


  Wybrane
  oferty polskich przedsiębiorstw

  Okna PCV

  Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
  Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

  Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
  Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  Księgowość online

  Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
  Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  Zobacz więcej ofert