Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Poniedziałek, 9 marca / Turystyka medyczna w USA: w jaki sposób pozyskać amerykańskiego pacjenta?

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Kuciński | 2016-01-13 13:42:35
  usa, stany zjednoczone, medycyna, zdrowie, turystyka

  9 marca o godz. 15:00 czasu polskiego odbędzie się webinarium na temat turystyki medycznej w Stanach Zjednoczonych przeznaczone dla polskich dostawców usług medycznych zainteresowanych promocją oferty na rynku USA. Celem webinarium jest przybliżenie słuchaczom specyfiki rynku turystyki medycznej w USA, w tym głównych uczestników tego rynku oraz procedur kontraktowania zagranicznych placówek medycznych w celu przyjmowania amerykańskich pacjentów.

  9 marca o godz. 15:00 czasu polskiego odbędzie się webinarium na temat turystyki medycznej w Stanach Zjednoczonych przeznaczone dla polskich dostawców usług medycznych zainteresowanych promocją oferty na rynku USA. Celem webinarium jest przybliżenie słuchaczom specyfiki rynku turystyki medycznej w USA, w tym głównych uczestników tego rynku oraz procedur kontraktowania zagranicznych placówek medycznych w celu przyjmowania amerykańskich pacjentów. Organizatorem webinarium jest Wydział Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Nowym Jorku. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

  By wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się, korzystając z formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

  https://attendee.gotowebinar.com/register/124334239107247873

   

  Serdecznie zapraszamy!