.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Kontakt

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-12-19 14:12:13
zbh, zagraniczne biuro handlowe, kontakt, stany zjednoczone, usa, san francisco, waszyngton, los angeles, nowy jork, chicago, houston

Dane teleadresowe ZBH w Stanach Zjednoczonych - San Francisco, Waszyngton, Los Angeles, Nowy Jork, Chicago, Houston.

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - San Francisco

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

180 Sansome Street, 2nd Floor

San Francisco

California, 94104

United States

 

Maja Kieturakis - kierownik biura

tel.: +1 (650) 580-6352

e-mail: maja.kieturakis@paih.gov.pl

 

Aleksandra Cybulska - Business Development Manager

e-mail: aleksandra.cybulska@paih.gov.pl

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - Waszyngton

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

1503 21st Street NW

Washington, DC 20036

USA

 

Bartosz Szajda - kierownik biura

tel.: +1 (202) 460-5007

e-mail: bartosz.szajda@paih.gov.pl

 

Joanna Górska - Business Development Manager

tel.: +1 (202) 361-9622

e-mail: joanna.gorska@paih.gov.pl

 

Maciej Olchawa - ekspert

tel.: +1 (202) 751-9787

e-mail: maciej.olchawa@paih.gov.pl

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - Los Angeles

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

US Bank Tower 633 W 5th St.

Los Angeles, CA 90071

 

Karolina Zatorska - kierownik biura

mob.: +1 (949) 394-7269

e-mail: karolina.zatorska@paih.gov.pl

 

Szymon Budzisiak - Business Development Manager

mob.: +1 (626) 492-8638

e-mail: szymon.budzisiak@paih.gov.pl

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - Nowy Jork

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

675 3rd Avenue, 19th floor

New York, NY 10017

 

Ewa Bindek - kierownik biura

mob.: +1 (917) 676-9479

e-mail: ewa.bindek@paih.gov.pl

 

Krzysztof Grabowski - Business Development Manager

mob.: +1 (929) 290-2957

e-mail: krzysztof.grabowski@paih.gov.pl

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - Chicago

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Chicago

 

Michał Rzeźnik - kierownik biura

tel.: +1 (773) 512-1591

e-mail: michal.rzeznik@paih.gov.pl

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Stanach Zjednoczonych - Houston

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Houston

 

Zuzanna Kobrzyński - kierownik biura

tel.: +1 (512) 643-5811

e-mail: zuzanna.kobrzynski@paih.gov.pl

 

Paulina Mięczkowska-Licon - Business Development Manager

e-mail: paulina.mieczkowska@paih.gov.pl